whatsapp_toplu_mesaj_gonder.php

Ben Zaten Web WhatsApp kullanıyorum, neden sisteminizi kullanmalıyım?

whataspp toplu mesaj hizmeleri
Klasik whatsapp kullanımında, mesaj göndereceğiniz kişileri, gönderim listenizi rehberinize eklemeniz gerekmektedir. 10binlece gönderim listeniz olduğunu düşünürsek ve sürekli güncellenen bir veritabanınız varsa bu durumda rehberinizi oluşturmanız çok da mümkün olmayacaktır. Ayrıca, bu kadar kişiyi rehberinize ekleseniz bile, tek tek mesaj göndermek günler sürebilir... WhatsApp uygulamasında kullanımınıza sunulan gönderim listesi oluşturma özelliği ise, yine işinize yaramayacaktır. Çünkü bir gönderim listesi en fazla 256 kişiden oluşabilir. 10bin kişilik bir gönderim listesi öngördüğümüzde, yaklaşık 40 adet gönderim listesi oluşturmanız gerekir. Bu durumda bile yine de içerik oluşturup göndermeniz mümkü olmayabilir...

Yine Sistemimiz ile yapacağınız whatsapp reklam gönderiminde , elde edeceğiniz raporlar ile sonraki reklamlarınızda hangi mesaj türlerinin daha etkilii olduğunu belirleyerek reklam planlamalarınızı daha etkin hale getirebilirsiniz.

whatsapp cep telefonu numaramı engellemiş

whataspp toplu mesaj hizmeleri
Klasik whatsapp kullanımında, mesaj göndereceğiniz kişileri, gönderim listenizi rehberinize eklemeniz gerekmektedir. Whatsapp gönderim listesindeki kişilere mesajların artık ulaşmıyorsa, reklam mesjalarını gönderdiğiniz kişilerden bazıları sizi spam olarak işaretlemiş, dolayısı whatsapp sistemi sizi engellemiş olabilir. peki siz nasıl sınırsız reklam göndeirmini yapıyorsunuz? Hazırlamış olduğumuz yazılımlara bağlı bir çok numara belirli bir algoritma çerçevesinde gönderim yapmakta bu şekilde gönderim sürekliliği sağlanmaktadır. zaten 256 kişilik listeler ile whatsapp reklamı yapmak zahmetli bir iş olduğundan sistemimizi kullanmanız , whatsapp reklam hizmetlerinden sağlayacağınız faydayı çok, çok daha fazla hale getirecektir.

Whatsapp Toplu Reklam

whataspp toplu mesaj hizmeleri
Whatsapp yaygınlıkla kullanılan bir iletişim türüdür. Kullanıcılar, bu uygulamanın hayata geçmesiyle kısa mesajın verdiği kısıtlamalardan kurtulmuştur. İstenilen karakter sayısında yazabilme ve farklı görselleri kullanabilme özgürlüğüne kavuşmuştur. Bu da kısa mesaj kullanımını sıkıcı ve gereksiz kılmıştır. Birçok kısa mesaj okumadan silinirken, Whatsapp mesajları okunur. Kullanıcılar için ilgi çekicidir. Uygulamayı kullanarak toplu mesaj gönderimi hizmetini sizler için whatsapp toplu mesaj gönderme sitesinden sunuyoruz. Bir çok farklı görsel ve içerik kullanarak,reklamınız kullanıcının ilgisini eçeker. Bilimsel açıdan da sabit olarak görsel, yazıdan daha akılda kalıcıdır. whatsapp Toplu mesaj gönderimi sms uygulamasına göre daha az prosedüre tabidir. Farklı video içerikleri, sunum dosyaları, sesli tanıtımlar gibi birçok farklı seçenek tanıtım için kullanılabilir.

Sistemi Nasıl Kullanırım

whataspp toplu mesaj hizmeleri whataspp toplu mesaj hizmeleri
Size Müşteri hizmetlerimiz tarafından verilen yada cep telefonunuza gönderilen şifre ile web sitemizdeki Üye Girişi butonuna tıklayıp açılan sayfa giriş yaptığınızda, karşımıza çıkacak sayfada üsteki whatsapp mesaj yazan menüyü tıkladığımızda alt menu açıalcak bu kısımda yazı mesajı gönder, resim gönder ve en altta video gönder seçenekleri çıkacaktır. burada gerekli alanları doldurarak resimde görüldüğü üzere basit bir şekilde gönderimlerinizi, yapabilirsiniz... gönderim yapacağınız telefon numaraları 1. aşamadaki telefon numaraları alanına yapıştırmanız yeterli...